Historia grupy krwi AB

HISTORIA
Grupa ta wytworzyła się niespełna 1000 lat temu i jest najmłodszą z grup. Zaledwie 2-5% osób populacji ma tę grupę krwi. Jest ona dosyć ciężka do szczegółowego opisania ponieważ antygeny przez nią wykorzystywane są czasem podobne do produkowanych przez grupę A, czasami B, lub też są połączeniem ich obu.

Dla lepszego zrozumienia swojej grupy krwi, jej posiadacze powinni zapoznać się również z zaleceniami grup A i B. To, że pamięć genetyczna grupy “AB” zawiera pozostałości po przodkach A i B, sprawia, że w niektórych sytuacjach pamięć ta przypomina bardziej jedną lub drugą grupę. Na przykład, tak jak grupa “A”, podobnie “AB” wytwarza mało kwasów żołądkowych niezbędnych do trawienia białek zwierzęcych, ale niektóre z nich toleruje dobrze, podobnie jak grupa “B”. Wynikiem połączenia skrajnej i wrażliwej grupy “A” z bardzo skoncentrowaną i zrównoważoną grupą “B” jest duchowa, powierzchowna natura, która obejmuje u grupy “AB” wszystkie aspekty życia bez szczególnego przykładania uwagi do konsekwencji.

Osoby mające grupę krwi “AB” dziedziczą tolerancję po grupie “A” i “B”, a ich układy immunologiczne mają zwiększoną zdolność do tworzenia przeciwciał przeciw bakteriom.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz