Piramida żywienia

1. Podstawą zdrowej piramidy żywieniowej powinny być produkty skrobio np pełnoziarniste pieczywo i inne pełnoziarniste z pełnego przemiału produkty. Dostarczają  mięśniom energii do pracy każdego dnia, zawarty w nich błonnik w sposób naturalny reguluje pracę jelit. Jeżeli z jakiś powodów nie jesteś w stanie dostarczać odpowiedniej ilości błonnika zacznij suplementację

2. Codziennie jedz min 5 porcji owoców i warzyw. Dostarczają organizmowi niezbędne witaminy i składniki mineralne, oraz  błonnik pokarmowy. W przypadku długotrwałego niedoboru podstawowych składników odżywczych możesz doprowadzić swój organizm do bardzo kiepskiej formy którą w pewnym momencie jest trudno odzyskać dlatego jeśli stwierdzono u Ciebie niedobory a mimo zmiany sposobu żywienia sytuacja się nie zmienia rozpocznij suplementację.

3. Pij codziennie 2 szklanki mleka, kefiru lub jogurtu (czytaj etykiety), bogate w wapń oraz białko o dużej aktywności  biologicznej wspomogą Twoją dietę o cenne składniki. Jeżeli nie lubisz lub nie możesz spożywać przetworów mlecznych rozpocznij suplementację

4. Inne rodzaje białka dostarczysz w jednej porcji ryb, drobiu, mięsa lub roślin strączkowych.

5. Spośród tłuszczy wybieraj oleje roślinne, oliwę z oliwek, oraz miękkie margaryny.

6. Nie zapominaj o  różnego rodzaju orzechach.

Pamiętaj że suplementacji mówimy TAK ale tylko tej prosto z natury!!!

Od dziś skup się na suplementacji TYLKO naturalnych suplementów diety które idealnie wspomogą Twoją codzienną walkę o zdrowie.

Zwracaj uwagę na to czy pomimo że naturalne to są w chelatowych formach! To właśnie takie formy są najlepiej przyswajalne!

Dodatkowo gdy masz wybór stosuj te z systemem TR- timed release (Delay Release Tablet Technology), zapewnia to stopniowe uwalnianie składnika i stały poziom w organizmie.

100% NATURALNE WITAMINY, MINERAŁY, KOSMETYKI I INNE W FORMACH CHELATOWYCH W SYSTEMIE TR ZNAJDZIESZ NA :

www.sklepzdrowia.org


WITAMINY

MINERAŁY

KOSMETYKI

PREPARATY ROŚLINNE

ANTYOKSYDANTY

ODCHUDZANIE

ODPORNOŚĆ

TRAWIENIE

DLA DZIECI

DLA NIEGO

DLA NIEJ

PREPARATY DLA GRUP KRWI

PRODUKTY ZIEMI, WODY, SŁOŃCA

www.witaminy-mineraly.pl
www.zdrowe-odzywianie.info.pl
www.annaszubert.pl
www.sklepzdrowia.org

www.grzybica.org
www.luteina.org
www.nopal.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz