Levitra…odmiana viagry

Levitra produkowana jest w trzech dawkach, jednak lekarze zazwyczaj zaczynają terapię od dawki 10mg. Dla niektórych mężczyzn jest ona zbyt niska i powinni oni stosowań dawkę 20 mg. Najniższa dawka- 5mg– jest przeznaczona dla starszych panów po 65. roku życia.

Levitra jest doustną tabletką, którą powinieneś przyjąć przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Nie działa natychmiast, a czas oczekiwania na wystąpienie działania wynosi od 30 do 60 minut. Jedzenie i alkohol w normalnych warunkach nie ma wpływu na działanie tego leku, więc można normalnie jeść i pić przed zażyciem Levitry. Wielu mężczyzn zauważa efekty już po przyjęciu pierwszej tabletki. Jednak większość stwierdza, że Levitra działa lepiej po kilku podejściach.

Większość mężczyzn jest zdolna do osiągnięcia erekcji w ciągu 3 do 4 godzin po zażyciu Levitry, jednak najsilniejsze działanie lek wykazuje w ciągu pierwszej godziny. Levitra pomaga większości mężczyzn w utrzymaniu erekcji, która zapewnia satysfakcjonujący stosunek seksualny. Po zakończeniu stosunku erekcja zanika jak w przypadku seksu bez tabletki. Jeśli wzwód nie ustępuje po kilku godzinach zgłoś się do lekarza. Zaleca się przyjmowanie nie więcej niż jednej tabletki w ciągu 24 godzin.

Wszystkie badania kliniczne wykazały, że Levitra jest lekiem dobrze tolerowanym. Podczas rocznej obserwacji nie odnotowano żadnych odległych skutków ubocznych. Tak jak Viagra, Levitra nie może być łączona z nitratami. Levitry nie zaleca się także mężczyzną z poważnymi chorobami serca (na przykład z niewydolnością serca), niewydolnością wątroby i ciężką niewydolnością nerek. Część mężczyzn może po tym leku doświadczyć pewnych działań ubocznych. Pojawiają się one jako skutek działania leku na inne narządy niż penis. Najczęściej występują bóle głowy, zaczerwienienie twarzy, niestrawność oraz uczucie zatkania nosa. Podobne działania uboczne występują po wszystkich lekach o porównywalnym profilu działania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz