Detox Patch – plastry oczyszczające

CENA KUP TERAZ –> 31,10 €
Opakowanie: 12 plastrów

Dawkowanie: 1 raz dziennie po jednym plastrze na stropę , nieprzerwanie na 8 nocy

 

Kurację detoksykacyjną możemy przeprowadzać na kilka sposobów, np. wykorzystując preparaty roślinne, lub stosując szybkie diety wspomagane suplementami oraz profesjonalnymi poradami.

Najtrudniejsze jednak do usunięcia toksyny metali ciężkich takie jak arszenik, ołów, rtęć, platyna kumulują się w tkankach. Można je usunąć za pomocą chelacji czyli terapii odtruwająco-oczyszczającej lub w inny sposób znacznie prostszy czyli detoksykacja poprzez stopy.

Plastry oczyszczające Detox Patch działają miejscowo, więc nie ma obaw, że mogłyby  niekorzystnie wpływać na pozostałe organy. Wszystkie zbędne „odpadki” są usuwane. Już po pierwszym zastosowaniu plastra staje się to oczywiste. Zakładając plastry na noc zauważysz rano, że dotąd białe i suche zmieniły się w mokre, ciemno-brązowo-czarne, niejednokrotnie o nieprzyjemnym zapachu. Dzieje się tak ponieważ składniki zawarte w plastrach rozgrzewają skórę na stopach, co powoduje rozszerzanie znajdujących się w nich porów. W konsekwencji, pod wpływem ciśnienia osmotycznego zgromadzone toksyny „wyciągane” są przez skórę z krwi i układu limfatycznego.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz