Green Care – lucerna siewna

Cena KUP TERAZ – > 88 zł

 

Cena KLUBOWA -> 66 zł

Lucerna siewna jest stosowana w medycynie ludowej od dłuższego czasu ze względu na swoje różnorodne, korzystne właściwości. Można ją stosować jako uzupełnienie diety alkalizującej. Zawiera wiele cennych witamin i składników mineralnych, które sprzyjają prawidłowemu funkcjonowaniu naszego organizmu.

Lucerna (łac. Medicago sativa) znana jest w Europie głównie jako roślina pastewna. Współczesne badania naukowe także potwierdzają, że jest bogatym źródłem beta-karotenu, witamin z grupy B, C, D, E, K, A oraz składników mineralnych, m.in. potasu, żelaza, wapnia i fosforu.

Jakie funkcje pełni Lucerna Siewna w organizmie?!

  • wspiera prawidłową budowę kości oraz zębów, szczególnie u młodych, rozwijających się organizmów.
  • dzięki wysokiej zawartości chlorofilu, lucerna posiada znakomite działanie oczyszczające.
  • wspomaga także przyswajanie i wykorzystanie przez organizm węglowodanów, białek, wapnia, żelaza oraz kilku innych pierwiastków śladowych.
  • jest szczególnie korzystna dla osób w starszym wieku. Zwiększa wydolność fizyczną oraz siły witalne, zapewnia lepszy sen. Lucerna zawiera witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, które akumulują się w organizmie. Dlatego też zaleca się, aby po okresie 2-3 miesięcy zrobić miesięczną przerwę w stosowaniu produktu. Lucerna została nazwana przez biologa Franka Bouera „wspaniałym lekarzem”, ponieważ w jej składzie, według wyników przeprowadzonych przez niego badań, zawartych jest aż osiem niezbędnych enzymów.

Skład :

  •     Sproszkowany liście lucerny siewnej – 500 mg
  •     Węglan Magnezu – 100 mg

UWAGA!
• Po 2-3 miesiącach przyjmowania preparatu, należy zrobić miesięczną przerwę.
• Osoby, przyjmujące leki zmniejszające krzepliwość krwi (tzw. antykoagulanty), przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu zawierającego witaminę K, powinny skontaktować się z lekarzem.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

NIE MASZ OCHOTY WPISYWAĆ SIĘ DO KLUBU?! POTRZEBUJESZ CZEGOŚ Z OFERTY?!
ZADZWON, NAPISZ

www.witaminy-mineraly.pl

Możesz również polubić…