Nopalin-błonnik

Cena KUP TERAZ – > 103 zł

 

Cena KLUBOWA -> 77,5 zł

ZAPOZNAJ SIĘ Z KURACJĄ OCZYSZCZAJĄCĄ

 <KLIKNIJ w poniższe linki TO NIC NIE KOSZTUJE>

KURACJA DLA DOROSŁYCH

KURACJA DLA DZIECI

Nopal to roślina należąca do rodziny kaktusów z gatunku Opuntia, charakteryzująca się bogatym składem witamin, składników mineralnych oraz błonnika, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Nopal może stanowić doskonałe uzupełnienie kuracji oczyszczających oraz odchudzających.

Nopal
Nopal (Opuntia streptacantha) to rodzaj kaktusa o wspaniałych kwiatach, który występuje w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych. Można go także spotkać na Wyspach Kanaryjskich. Roślina ta jest bogatym Ľródłem witamin (C, B1, B2, niacyny), bioflawonoidów oraz składników mineralnych (potasu, wapnia), które wspomagają prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. To znakomite Ľródło łatwo przyswajalnych białek. Zawiera 17 rodzajów aminokwasów, z których 8 to aminokwasy niezbędne, tzn. możemy je dostarczyć organizmowi tylko ze Ľródeł zewnętrznych.

Prawidłowy metabolizm korzystnie wpływa na masę ciała. Pustynny kaktus posiada także błonnik, który wywołuje uczucie sytości, a więc może być świetną pomocą w diecie odchudzającej. Z tego też powodu Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając dużą ilości wody, aby błonnik mógł dobrze napęcznieć. Nopal jest pomocny zarówno w procesie trawienia, jak również w zmniejszaniu apetytu, co ma duże znaczenie w stabilizowaniu masy ciała oraz w diecie odchudzającej.

 Skład:
Wysuszony nopal – 300mg

UWAGA!
• Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając obficie wodą – dzięki temu błonnik dobrze napęcznieje i szybciej doznamy uczucia sytości.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

NIE INTERESUJE CIĘ WEJŚCIE DO KLUBU?! POTRZEBUJESZ CZEGOŚ Z OFERTY?!

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

www.witaminy-mineraly.pl
www.koenzymq10.net
www.zdrowe-odzywianie.info.pl
www.annaszubert.pl

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz