Power Mins

100% naturalne minerały

Cena KUP TERAZ – > 69 zł

Cena KLUBOWA -> 52 zł

Do sprawnego funkcjonowania procesów życiowych nie wystarczą tylko witaminy – niezbędne są również składniki mineralne, których nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować. Dlatego musimy dostarczyć je wraz z dietą lub w postaci suplementów diety.

Suplement Power Mins zawiera odpowiednie proporcje wysokiej jakości (w formach chelatowych) składników mineralnych, niezbędnych dla naszego organizmu.

Składnii aktywne:
Wapń – jest bardzo ważny dla zachowania zdrowej struktury kości i zębów. Bierze udział w procesach krzepnięcia krwi.
Magnez – jest jednym z podstawowych warunków skutecznego działania układu nerwowego oraz mięśni. Ponadto uczestniczy on w procesach podziału komórkowego oraz w syntezie białka.
Miedź – zalety mniej znane, ale pełni wiele istotnych zadań w naszym ciele. Bierze udział m.in. w funkcjonowaniu antyoksydacyjnego systemu obronnego oraz układu nerwowego, również w metabolizmie cukru i cholesterolu, a także w procesach powstawania energii. Wspiera tworzenie właściwej struktury krwinek czerwonych i leukocytów oraz wspomaga prawidłowy metabolizm żelaza.
Chrom – gdy go brak – prawidłowy metabolizm węglowodanów ulega zakłóceniu.
Jod – jest niezbędny do tworzenia hormonów tarczycy,
Mangan – chroni nasz organizm przed wolnymi rodnikami i jest niezbędny w metabolizmie białek, węglowodanów oraz tłuszczów.
Molibden – to bardzo ważny element enzymu odpowiedzialnego za wykorzystanie żelaza.
Potas – odgrywa istotną rolę w utrzymaniu gospodarki wodno-elektrolitowej oraz kwasowo-zasadowej organizmu. Co więcej, pomaga w zachowaniu prawidłowych wartości poziomu ciśnienia krwi.
Selen – to bardzo ważny antyoksydant. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego (odpornościowego).
Cynk – on również jest konieczny, by układ immunologiczny właściwie funkcjonował.

Możesz również polubić…