Nadciśnienie

Dieta bogata we właściwe składniki odżywcze i niezbędne wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz picie wody jonizowanej może uchronić przed schorzeniami układu krążenia. Woda jonizowana ma korzystne działanie na zbyt wysokie ciśnienie krwi.

Regularne picie wody jonizowanej przez ok. 2-3 miesiące, ciśnienie powoli będzie się obniżać. Spowodowane jest to między innymi tym, że napięcie powierzchniowe wody alkalicznej jest niemal 2 razy mniejsze od wody z kranu. Cząsteczki wody alkalicznej są mniejsze niżeli cząsteczki wody z kranu. Dla porównania grupują się w formacje po 5-6 cząsteczek, a z kolei woda zwykła po 10-13 cząsteczek. To oznacza, iż ma ona bardziej ciekłą postać. To poprawia przepływ krwi i ciśnienie.

Woda alkaliczna ma wpływ na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu, który wpływa na powstawanie zakrzepów we krwi, co w konsekwencji prowadzi do zawałów serca. Poprawia także Ph krwi. Woda jonizowana dba o odpowiednie dotlenienie krwi, przez co ułatwia jej przepływ i pozbywanie się toksyn czy kwaśnych odpadów. Woda jonizowana to najlepszy „suplement”, składnik diety. Wypijając szklankę takiej wody rano, zapewnimy sobie właściwy start na rozpoczęcie dnia.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz