Nadciśnienie

Dieta bogata we właściwe składniki odżywcze i niezbędne wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz picie wody jonizowanej może uchronić przed schorzeniami układu krążenia. Woda jonizowana ma korzystne działanie na zbyt wysokie ciśnienie krwi.

Regularne picie wody jonizowanej przez ok. 2-3 miesiące, ciśnienie powoli będzie się obniżać. Spowodowane jest to między innymi tym, że napięcie powierzchniowe wody alkalicznej jest niemal 2 razy mniejsze od wody z kranu. Cząsteczki wody alkalicznej są mniejsze niżeli cząsteczki wody z kranu. Dla porównania grupują się w formacje po 5-6 cząsteczek, a z kolei woda zwykła po 10-13 cząsteczek. To oznacza, iż ma ona bardziej ciekłą postać. To poprawia przepływ krwi i ciśnienie.

Woda alkaliczna ma wpływ na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu, który wpływa na powstawanie zakrzepów we krwi, co w konsekwencji prowadzi do zawałów serca. Poprawia także Ph krwi. Woda jonizowana dba o odpowiednie dotlenienie krwi, przez co ułatwia jej przepływ i pozbywanie się toksyn czy kwaśnych odpadów. Woda jonizowana to najlepszy „suplement”, składnik diety. Wypijając szklankę takiej wody rano, zapewnimy sobie właściwy start na rozpoczęcie dnia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz