Ocean 21 – oczyszczanie, witalizacja

CENA DETALICZNA KUP TERAZ –> 59.19 EU
CENA KLUBOWA KUP TERAZ –> 44,5 EU

Dawkowanie: 2 miarki, 1-2 dziennie
Opakowanie: 946 ml
Zalecane: dzieci, dorosli
Poducent: CaliVita International

Flora mórz jest wyjątkowo bogata w wiele odżywczych składników i jest mniej podatna na zanieczyszczenia rolnicze, pestycydy i środki chemiczne w porównaniu do tradycyjnych roślin uprawianych w typowym prxzemysle rolniczym. Ocean 21 to unikalny, autorski produkt, który zawiera ponad 200 substancji czynnych w wyjątkowym połączeniu alg morskich, ziół, witamin, antyoksydantów, minerałów, aminokwasów i enzymów  z alg morskich
Algi morskich sa niezwykle bogate w jod. Jod jest niezbędny do produkcji hormonów tarczycy i jest niezbędny dla procesów produkcji energii w organizmie. Co więcej, algi morskie są bogate w białka, aminokwasy i enzymy, jak również w kilka przydatnych składników mineralnych, w tym żelazo, wapń, potas, magnez i selen.

Aloe Vera
Chociaż jest  najbardziej znane ludziom jako składnik w płynach do skóry (ze względu na efekty wygładzające i nawilżające), soczyste rośliny Aloe Vera zawierają prawie 200 rodzajów substancji czynnych, które mogą być korzystne dla zdrowia, w tym liczne witaminy i minerały.

Pau D’Arco
Drzewo pochodzi z lasów deszczowych i gór Ameryki Południowej, kora ma bardzo wysoką zawartość minerałów, jest bogata w potas, wapń i żelazo. Zawiera kilka doskonałych antyoksydantów takich jak witaminy C i selenu. Niektóre badania sugerują, że Pau D’Arco może wspomóc działanie układu odpornościowego.

Ocean 21 zapewnia najwyższa jakość substancji odżywczych dla prawidłowych procesów fizjologicznych.

Uwaga!
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety mieszanej.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Proprietary Blend: Alaria marginata, Ascophyllum guzowaty, Chondrus crispus, Fucus vesiculosus, Laminaria digitata, Porphyra yezoenzis, Palmaria dłoniasty, Ulva Lactuca

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz