Opinie o produkcie

Jestem księgową i pracuję w dużej firmie handlowej. Przez kilka lat miałam poważne problemy z suchością oczu. Próbowałam dosłownie wszystkiego. Nic nie pomagało. Jeśli nawet problem został złagodzony, to za jakiś czas następował nawrót dolegliwości. Słyszałam, że luteina jest świetna dla zdrowia oczu, ale w to nie wierzyłam. Kiedy koleżanka poleciła mi Lutein. Nie myślałam, że to cokolwiek pomoże. Już po miesiącu stosowania zauważyłam, że moje oczy nie męczą się tak, kiedy długie godziny spędzam przed komputerem. Lutein zażywam od czterech miesięcy, a problem suchych oczu zniknął.
Anna z Gdańska

Zacząłem brać Lutein, bo czułem, że moje oczy coraz bardziej się męczą. Przygotowuję się do trudnych egzaminów i siedzenie nad książkami do późnej nocy było dla mnie normalne. Kiedy dowiedziałem się, że chyba będę zmuszony nosić okulary, byłem przerażony. Poszukałem informacji w Internecie, kupiłem Lutein i stosuję go już pół roku. O groźbie bycia okularnikiem zapomniałem. Lutein jest genialny! Polecam!
Darek – Warszawa

Już jako mała dziewczynka miałam problem z wadami wzroku. W miarę upływu czasu wada ciągle się pogarszała. Dowiedziałam się, że luteina może mi pomóc. Kupiłam Lutein i postanowiłam spróbować. Teraz rozwój wady się zatrzymał, a nawet zauważam pewne poprawy. Jest szansa, że lekarz zmieni mi okulary o kilka dioptrii w dół. Tak się cieszę…
Karolina – Tarnów

Po raz pierwszy dostałem preparat Lutein od córki w prezencie. Kiedy wykryto u mnie zaćmę na lewym oku, bardo się bałem. Myślałem, że stracę wzrok, przecież mam już 70 lat. Niestety, operacja była konieczna. Przeszedłem laserowy zabieg i wszystko wróciło do normy, ale okulista kazał mi przestrzegać reguł rekonwalescencji. W przeciwnym razie choroba może wrócić. Córka kupiła mi wtedy Lutein i okazało się, że szybko wracam do pełnej sprawności. Teraz wiem, że zaćma nie wróci, jeśli regularnie będę łykał luteinę. Postanowiłem poprosić wnuka, by tu napisał, żeby inni dowiedzieli się o skuteczności tego preparatu.
Eugeniusz K., Krosno

Jestem zachwycona działaniem Luteinu. Moje oczy przestały się męczyć i już nie odczuwam przykrego bólu i kłucia. Na urlopie często korzystałam z kąpieli słonecznych, co znacznie pogorszyło jakość widzenia i spowodowało ból. Po powrocie do pracy dolegliwości wzmagały się. Dopiero suplement diety Lutein pomógł mi pozbyć się dyskomfortu.
Edyta P. z Gorzowa Wlkp.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz