Paraprotex – oczyszczanie organizmu

CENA DETALICZNA KUP TERAZ –> 162 ZŁ

CENA KLUBOWA KUP TERAZ –> 122 ZŁ

Opakowanie: 100 tabletek

Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie przed posiłkiem

 

Przewód pokarmowy to nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania  niezbędnych substancji odżywczych, ale również największa i najbardziej złożona część naszego układu odpornościowego, która nieustannie ma kontakt ze sporą ilością szkodliwych czynników pochodzących ze świata  zewnętrznego.

ParaProteX to suplement bogaty w cenne składniki roślinne, które mają korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu oraz są niezwykle  pomocne podczas procesów oczyszczających organizm. Co najważniejsze przywracają harmonię na poziomie jelit oraz stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie warunki do pracy i regeneracji. Czosnek, ekstrakt z kory Pau D’Arco, nasion grejpfruta, żywica z balsamowca mirra, ekstrakt z berberysu zwyczajnego, olej z goździkowca korzennego oraz z orzecha włoskiego od tysiącleci znane są jako środki wzmacniające siły obronne organizmu i wspierające procesy trawienia.

Wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, odpowiedniej równowagi mikrobiologicznej w jelitach oraz odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz układu oddechowego

Add Comment