Intymna strefa każdego Mężczyzny!

Dbałość o swoje strefy intymne, to również potrzeba MĘŻCZYZN!

Dzisiaj już nie musisz się ukrywa ć z używanie m kremu do twarzy czy stosowanie m żelu pod prysznic. Męska pielęgnacja i ujawnianie męskich potrzeb w ty m zakresie „przeszły” do porządku dziennego. W końcu dostrzeżono , że Panowie również potrzebują chwili dla siebie oraz że prowadzenie prawidłowe go styl u życia to nie tylko domena kobiet . Troska o wygląd zewnętrzny oraz o własne zdrowie , stała się również męską rzeczą.

Zobacz więc, jak wiele możesz zrobić dla siebie!

Z argininą spraw, by Twoja męskość była gotowa zawsze, kiedy tego potrzebujesz!

 

Zastanawiasz się czasem, dlaczego z wiekiem coraz trudniej osiągnąć stan gotowości? Otóż najczęstszą przyczyną jest niedostateczna produkcja tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzanie naczyń krwionośnych, wpływając korzystnie na męskie strefy intymne. Z argininą (Arginine Plus) wspomożesz wytwarzanie tego cennego związku. Dzięki jej właściwościom możesz nie tylko „przywołać męskość do pionu”, ale i zwiększyć poziom satysfakcji z doznań intymnych.

A to nie jedyne zalety l-argininy.

Jeśli chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, w tym również arginina może Ci pomóc. Wspomagając wydzielanie hormonu wzrostu HGH, sprzyja utrzymaniu młodzieńczego wigoru i spowalnia proces starzenia się. Korzystnie wpływa na funkcjonowanie wątroby oraz procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne przemiany materii. Dodatkowo ułatwia dotarcie składników odżywczych i tlenu do każdej komórki. Pozwala więc zatrzymać młodość na dłużej!

Z cynkiem  i selenem zatroszcz się o jakość nasienia I to nie tylko wtedy, gdy zapragniesz potomstwa. O takie sprawy należy dbać przez całe życie. Cynk i selen biorą udział w prawidłowych czynnościach męskich narządów rozrodczych. Stymulują produkcję testosteronu, wpływającego na spermatogenezę, a więc wspierają proces wytwarzania plemników! Cynk ponadto sprzyja m.in. zachowaniu zdrowej struktury skóry, a z kolei selen pełni ważną rolę w regulacji funkcjonowania tarczycy. Dostarczając organizmowi prawidłowych ilości obu pierwiastków, korzystnie wpłyniesz na jakość nasienia oraz wykorzystując ich właściwości antyoksydacyjne, wspomożesz walkę z wolnymi rodnikami. Z palmą sabalową (Pro-State Power) zadbaj o prostatę! Jeśli jesteś w wieku powyżej 40 lat, to najwyższa pora przypomnieć sobie i zatroszczyć się o prostatę – organ wielkości kasztana położony pomiędzy pęcherzem a odbytnicą. Palma sabalowa wykazuje korzystny wpływ na gruczoł krokowy oraz wspomaga funkcjonowanie układu moczowego. Ponadto wzmacnia organizm i dodaje witalności. Pro-State Power to synergiczna moc aż 8 składników, w tym wspomnianego selenu i cynku. Tak więc

wraz z argininą stanowi kompleksową pielęgnację dla mężczyzn w wieku 40+. Do mycia okolic intymnych stosuj specjalne preparaty, które oprócz właściwości myjących i dezynfekujących, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia oraz neutralizują niepożądane zapachy. Noś nie uciskową bieliznę zrobioną z naturalnych tkanin, takich jak np. bawełna. Podczas uprawiania sportów warto dobrać odpowiednią odzież. Zwłaszcza dotyczy to Panów intensywnie trenujących jazdę na rowerze – w kontekście potencjalnych zaburzeń funkcjonowania narządów płciowych, istotny jest dobór m.in. właściwych spodenek czy siodełka. Pamiętaj też, że dzięki odpowiedniej pielęgnacji stref intymnych polepszysz nie tylko swoje życie, ale i… doznania partnerki!

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz