Opinie klientów

a)    Kiedy zaczęłam regularnie chodzić na pływalnię, cieszyłam się, że wreszcie skończą się moje problemy związane z bólami reumatycznymi. Niestety, nie przewidziałam, że mogę nabawić się tam zupełnie innego kłopotu zdrowotnego. Byłam przekonana, że pływalnia jest miejscem utrzymanym w czystości. Nie przyszło mi do głowy, żeby korzystać z obuwia ochronnego, dlatego nie zabierałam ze sobą klapek. Wkrótce zauważyłam między palcami stóp niepokojące zaczerwienienia, które zaczynają mnie swędzieć. Po pewnym czasie skóra zaczęła się łuszczyć, a potem pękać, tworząc bolesne rany. Zaobserwowałam też, że moje paznokcie stają się matowe i łamliwe. Nikomu nie powiedziałam o swoim problemie, uważając, że to moja wina i że ktoś pomyśli, że niedostatecznie dbałam o higienę osobistą. Stosowałam zwykłe kremy nawilżające, ale one nie przynosiły ulgi, lecz objawy nasilały się. W końcu zwierzyłam się koleżance z pracy ze swojego kłopotu. Wtedy dowiedziałam się o kuracji oczyszczającej z zastosowaniem preparatów firmy CaliVita. Postanowiłam spróbować. Już po krótkim czasie stosowania suplementów diety – Paraprotex, Nopalin i AC Zymes poczułam, że zmiany skórne stają się coraz mniej dokuczliwe, aż wreszcie zniknęły zupełnie. Byłam szczęśliwa, że niedługo będę bez objawy mogła nosić obuwie z odkrytymi palcami.

/Ewa, Łomża/

b)    W zeszłym roku zachorowałem na grypę, a ponieważ zlekceważyłem objawy, ponieważ nie znoszę chodzić do lekarzy, dostałem zapalenia płuc. Konieczny okazał się pobyt w szpitalu. W tym czasie przyjmowałem różne antybiotyki. Kiedy byłem już całkiem zdrowy, zacząłem odczuwać niedogodności jelitowe. Często miewałem zgagi i zaparcia. Pojawiały się nudności i niekontrolowane bóle brzucha, którym towarzyszyło uczucie przepełnienia, czułem się jak balon. Żona znalazła w Internecie informacje, że może być to wina chorobotwórczych grzybów, które pojawiły się w jelitach w związku z zakłóconą przyjmowaniem silnych antybiotyków florą bakteryjną. Zdecydowałem się na kurację oczyszczającą, łykając według wskazań Paraprotex, potem Nopalin i wreszcie AC Zymes. Efekt był natychmiastowy. Potem przeprowadziliśmy profilaktyczną kurację całej rodziny. Od tamtego czasu czujemy się znakomicie, dlatego polecam wszystkim.

/Jacek, Rzeszów/

c)    Podczas objazdowej wycieczki autokarowej zaraziłam się grzybicą narządów płciowych, prawdopodobnie podczas używania wspólnych ręczników z kobietą, która mieszkała ze mną w pokoju hotelowym. Zorientowałam się dopiero po powrocie, kiedy zaczęłam odczuwać wzmożony świąd okolic intymnych oraz pieczenie podczas oddawania moczu. Dolegliwości stały się na tyle dokuczliwe, że zaczęłam unikać spotkań towarzyskich. Zrezygnowałam też z kontaktów seksualnych. Kiedy pojawiły się serowate upławy, byłam przerażona. Lekarz pomógł mi pozbyć się problemu, ale zalecił profilaktyczne przeprowadzenie kuracji oczyszczającej organizm z pasożytów i grzybów. Sąsiadka doradziła mi kombinację trzech suplementów diety, których połączenie miało dać zaskakujące efekty. Razem z partnerem stosowaliśmy Paraprotex, Nopalin i AC Zymes. Niepokojące objawy zniknęły i teraz jestem pewna, że mój organizm łatwiej poradziłby sobie z grzybicą.

/Magda, Płock/

d)    Preparaty firmy CaliVita mnie uratowały. Jestem otyły, często i obficie się pocę, szczególnie latem. Kiedy zaobserwowałem, że na moim tułowiu zaczynają tworzyć się skupiska nieswędzących żółtobrunatnych plam, byłem przerażony. Koledzy w szkole bardzo by się ze mnie śmiali, wstydziłem się. Chodziłem nawet na wagary, gdy widziałem, że plam jest coraz więcej. Wreszcie poszedłem po poradę do cioci, która jest miłośniczką zdrowego stylu życia. Zamówiliśmy Paraprotex, Nopalin i AC Zymes. Już po krótkim czasie plamy zniknęły. A nawet udało mi się nieco schudnąć.

/Kamil, Żywiec/

e)    Pracuję w sklepie z kosmetykami i wygląd sprzedawców jest bardzo ważny. Dlatego zaniepokoiłam się, gdy zauważyłam, że paznokcie mojej współpracownicy stały się matowe, żółtawe, a wały paznokciowe są mocno opuchnięte. Wyglądało to bardzo nieestetycznie. Kiedy jednak paznokcie, które zawsze miała zadbane, zaczęły się łamać, delikatnie dałam jej do zrozumienia, że może mieć grzybicę. Z Internetu dowiedziałam się, że może to być zakaźna infekcja, dlatego zdecydowałam się na profilaktyczne oczyszczanie organizmu za pomocą suplementów diety – Nopalin, Paraprotex i AC Zymes. Mnie grzybica ominęła, ale przecież lepiej zapobiegać, niż leczyć.

/Agnieszka, Warszawa/

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz