Pro-State Power

KUP TERAZ  cena klubowa- 132 zł

KUP TERAZ cena detaliczna – 176 zł

Opakowanie: 60 tabletek

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie przed posiłkiem

 

Mężczyźni na pewnym etapie swojego życia muszą jeszcze bardziej dbać o siebie niż wcześniej tzn. stosować zróżnicowana dietę oraz codziennie zażywać trochę ruchu. Z czasem aktywność seksualna spada co wywołuje przygnębienie i niepotrzebny stres. Dodatkowo dochodzi problem z niewielkim gruczołem, który może być źródłem ogromnych problemów, zwykle rozpoczynają się one po pięćdziesiątce i zamieniają w mękę życie wielu mężczyzn – tych którzy wzbraniają się przed wizytą u lekarza a jest to częstym zjawiskiem.

Każda pomoc jest DOBRA ale ta z natury NAJLEPSZA!

Pro-State Power to produkt stworzony specjalnie dla mężczyzn. Jego naturalne składniki wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Obecność wyciągu z owocu palmy sabalowej pomaga utrzymać właściwe funkcje prostaty.

Prostata (gruczoł krokowy) to męski narząd wielkości kasztana, położony pomiędzy pęcherzem a odbytnicą. Łagodny przerost prostaty oraz wynikające z tego faktu problemy dotykają ok. 80% mężczyzn w Europie i USA. Powiększający się gruczoł krokowy uciska cewkę moczową oraz pęcherz, co powoduje utrudnienie w oddawaniu moczu. Nie leczona choroba może doprowadzić do stanów zapalnych układu moczowego, zaburzeń pracy nerek, a nawet nowotworów. Z tego powodu po wystąpieniu powyższych dolegliwości, należy jak najszybciej udać się na badanie lekarskie, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia!

Pro-State Power to produkt stworzony specjalnie dla mężczyzn. Jego głównym składnikiem jest ekstrakt z owocu palmy sabalowej, który wspomaga prawidłowe funkcje prostaty. Bioperyna – jeden ze składników czarnego pieprzu – zwiększa wykorzystanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz składników mineralnych. Selen wspomaga ochronę komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, a także wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Z kolei cynk korzystnie wpływa na właściwe funkcjonowanie narządów płciowych.

Skład:

  •     Wyciąg z owocu palmy sabalowej – 300mg
  •     Kora śliwy afrykańskiej – 60mg
  •     Nasiona lnu – 150mg
  •     Liście pokrzywy zwyczajnej – 150mg
  •     Likopen – 2,5mg
  •     Bioperyna – 1mg
  •     Selen – 80ug
  •     Cynk – 15mg

UWAGA!
•  Produkt przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn.
• W przypadku przyjmowania preparatów przeciw epilepsji, przed rozpoczęciem stosowania produktu należy skorzystać  z porady lekarskiej!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Add Comment