Woda ustrukturyzowana

Woda ustrukturyzowana w obecnych czasach wzniosła się na szczyty zyskując miano źródła zdrowia. Ten rodzaj wody posiada własny system immunologiczny, znacząco wpływa na procesy samo uzdrawiające oraz na samo wyregulowanie procesów życiowych.

Woda wodociągowa nie posiada żadnych szczególnych właściwości. Poprzez swoją zniszczoną strukturę organizm nie jest w stanie zatrzymać jej w organizmie. Co to oznacza? Znaczy to, że pozbawiamy nasz ciało odpowiedniego zapotrzebowania na wodę, która jak wiadomo nie od dziś, stanowi najważniejszy jego składnik.

Woda nieustrukturyzowana przyczynia się do tworzenia kamieni, np. nerkowych czy żółciowych, jak również do zwapniania naczyń krwionośnych oraz stawów.

Jednak, aby przeciwdziałać tym procesom wystarczy za pomocą magnetostymulacji zwykłą wodę ustrukturyzować. Korzyści z tego zabiegu będą na tyle ogromne, że przekonają do siebie niejednego niedowiarka.

A mianowicie:
– następuje wyraźne zwiększenie odporności,
– stabilizuje pracę serca,
– oczyszcza wątrobę, nerki oraz krew,
– dodaje energii i witalności,
– wpływa na utlenowanie krwi,
– usuwa zarówno z organizmu, jak i komórek zbędne substancje,
– ulepsza przenoszenie, jak i poziom wchłaniania substancji odżywczych,
– przeciwdziała podziałom komórek, które powodują powstawanie chorób nowotworowych,
– niweluje wysoki poziom złego cholesterolu, a także obniża ciśnienie krwi,
– polecana osobom z otyłością, gdyż w istotny sposób sprzyja obniżaniu masy ciała,
– u osób żyjących w ciągłym stresie zmniejsza napięcie emocjonalne,
– kobiety cenią wodę ustrukturyzowaną ze względu na swoje właściwości przeciwdziałające chorobom skóry, takich jak trądzik czy łuszczyca, a także na zdolności hamujące powstawanie zmarszczek,
– wpływa pozytywnie na przeciwdziałanie astmie oraz alergiom, u cukrzyków zmniejsza zapotrzebowanie na podawanie insuliny,
– hamuje powstawanie cellulitu,
– zapobiega zaparciom oraz schorzeniom spowodowanym złym oczyszczaniem jelita grubego.

Jak widać, woda ustrukturyzowana jest niezwykle cenna dla naszego organizmu. Zapewnia zdrowie, dobre samopoczucie i energię na cały dzień !

Add Comment