Usuwanie pozostałości kwasowych

Każdy organizm posiada mechanizmy obronne, które służą do ochrony przed zbyt dużym poziomem kwasowości. Polegają one na pobieraniu i usuwaniu ze wszystkich organów ciała, a nawet kości, minerałów takich jak wapń, sód, potas i magnez, żeby zneutralizować kwasy. Ponadto gromadzi znaczną ilość odpadów kwasowych, których nie potrafi już usunąć, ani poprzez płuca ani nerki, w tkance tłuszczowej. Te także są szkodliwe dla zdrowia.

Bóle występujące w różnych miejscach w ciele, mogą być właśnie powodem nagromadzenia nieczystości kwasowych. Nieczystości kwasowe, stanowią główną przyczynę chorób u osób dorosłych, dlatego, zmniejszenie ich w naszym organizmie, na pewno widocznie poprawi zdrowie i samopoczucie.

Skuteczną walką z pozostałościami kwasowymi jest spożywanie wody alkalicznej, czyli o odczynie zasadowym. Jest to woda jonizowana, wytwarzana za pomocą jonizatorów wody PTV, które dzielą cząsteczki wody na te o odczynie zasadowym i kwaśnym. Gromadzi je w dwóch pojemnikach. Woda alkaliczna dostaje się z żołądka do jelita. Stamtąd zostaje wchłonięta do krwi, przez co zwiększa się jej zasadowość.

Add Comment