Pakiet Alive CaliVita BSP

Pakiet Alive to Nowoczesny system odżywczy

Alive Nutrition System to unikalna kompozycja dwóch produktów o nazwie Alive I oraz Alive II. Aktywne składniki z jednego produktu mają za zadanie działać synergicznie. Wszystkie zawarte w produkcie składniki odżywcze jak i enzymy zostały skomponowane w tak aby działać uzupełniająco i wzajemnie wzmacniać swoje działanie. Produkty to „super” sok oraz 31 saszetek (ma wystarczyć na miesiąc) zawierających komplet witamin i minerałów tak aby uzupełniać niedobory potrzebnych składników. Wszystko to ma na celu wspieranie systemu immunologicznego (obronnego) oraz wspieranie procesów życiowych w prawidłowe pracy.

Alive to połączanie unikalnego nowego na rynku,  organicznego soku ze znanymi, cenionymi od 20 lat naturalnymi suplementami diety CaliVita w niezwykle bardzo wygodniej formie bo przecież nie musisz już pamiętać co ile i jak wystarczy otworzyć saszetkę i stosować.ad_line_l.jpg

Alive I – Super Sok

Każdego dnia jesteś narażony na czynniki, które mogą Cię osłabiać, nużyć czy wręcz zniechęcać do życia. Nikt nie zdaje sobie sprawy z faktu, że mamy wysoce skażone środowisko, kiepską wodę, byle jakie „śmieciowe” jedzenie no ale przede wszystkim życie w biegu jest bardzo stresogenne.  Do tego wszystkiego niezliczone pestycydy w żywności, kłamliwe etykiety na produktach „eko”. Nagminne stosowanie leków i produktów farmaceutycznych w formie nieorganicznej nierozpoznawalnej przez organizm a co za tym idzie liczne toksyny gromadzące sie w ustroju i wieczne zakwaszenie organizmu. Wprawdzie jest „bum” na wellness ale nadal jedynie 10% z nas regularnie uprawia jakąkolwiek aktywność fizyczną. Otyłość, nowotwory, choroby serca, udary, astma, alergie i  o zgrozo grzybica, pasożyty to już choroby na miarę cywilizacyjnych. Co 3 osoba ma problemy z cholesterolem albo podwyższonym cukrem a całość tych chorób „cywilizacyjnych” to aż 60% przyczyn wszystkich zgonów.

Skład Soku Alive I

Sama dieta w dzisiejszych czasach to nie wszystko! należy stosować profilaktykę zdrowotną najlepiej w postaci naturalnych produktów czy suplementów ale i chociażby spacerów. Świat idzie do przodu a razem z nim i dostępność owoców z grupy „superfood” nawet z najodleglejszych zakątków świata gdzie ziemna nie została skażona przez infrastrukturę, pestycydy czy antybiotyki. Kompleks witamin, aminokwasów, antyoksydantów, błonnika oraz składników wyrównujących mikroflorę bakteryjną. Sok składa się czterech dobrze znanych o opisanych naukowo surowców takich jak:

    • Graviola
    • Aloe vera – aloes
    • Mangostan
    • Nopal – kaktus, opuncja

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerskiwięcej znajdziesz w opisie ALIVE I – sok.  100% naturalny, bez konserwantów, polepszaczy, wypełniaczy czy rozcieńczeń. Bez dodatku cukru (słodzony organiczną stewią), aromatyczny, egzotyczny o niepowtarzalnym smaku.

ad_line_l.jpg

Alive II – Codzienny aktywator organizmu

Na przestrzeni lat ustalano jakie jest dzienne zapotrzebowanie na dany składnik. Wiadomo, że nawet ta najlepsza żywność w wyniku obróbki chemicznej, termicznej pozbawiona jest wielu składników odżywczych. Dlatego też zaleca się codzienną suplementację a do tego nalezy wybierać odpowiednie produkty najlepiej naturalne. Produkt  Alive II opracowany jest w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych, które potwierdzają i wskazują nam jak powinno wyglądać w dzisiejszych czasach dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Jedna saszetka, zestaw witamin i minerałów, łatwa w użyciu.

To 31 opakowań, kompleksowo uzupełniających najważniejsze składniki odżywcze takie jak:

pakiet alive

Zawartość saszetki Alive II:

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerski1 x Witamina C z organiczną dziką różą – 1000 mg

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerski1 x Witamina D – 1000 IU

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerski1 x Tabletka Stres Management B Complex

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerski1 x Beta Carotene – 5,4 mg

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerski1 x Witamina E – 100 NE

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerski1 x Kapsułka Omega3 – 600 mg

strzałka-alive-biznesowy-system-partnerski1 x Kompleks Mineralny (10 minerałów) min. wapń, magnez, cynk, mangan, jod, miedź, molibden, żelazo, chrom, selen

Kompleksowa saszetka znajdzie miejsce nawet w najbardziej wymagającej torebce czy męskiej aktówce…

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz