Panax Ginseng – naturalny żeń-szeń, potencja, aktywność

CENA DETALICZNA KUP TERAZ –> 85 ZŁ
CENA KLUBOWA KUP TERAZ –> 64 ZŁ

Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie, 1/2h przed posiłkiem
Opakowanie: 100 tabletek
Zalecane: dzieci, dorosli
Przeciwwskazania: nadciśnienie tętnicze, problemy z krążeniem
Poducent: CaliVita International

 

Żeń-szeń uprawiany jest na Wschodzie od przeszło 400 lat, ale prawdopodobnie ludzkość stosuje go dłużej – od tysięcy lat. W okresach silnego przemęczenia fizycznego i umysłowego, w naturalny sposób wzmacnia witalność oraz tolerancję na stres.

Żeń-szeń to wieloletnia roślina występująca w Azji Wschodniej, Syberii oraz Ameryce Północnej. Występuje kilka gatunków żeń-szenia – koreański, chiński, amerykański, syberyjski. Obecnie żeń-szeń jest szeroko stosowany na całym świecie jako suplement diety. Jego cenne składniki aktywne, tzw. ginsenozydy, są wytwarzane z korzenia. Hamują one objawy wywoływane przez stres oraz wzmacniają sprawność fizyczną i umysłową. Żeń-szeń zawiera również inne czynne składniki, takie jak: saponiny, fitosterole, aminokwasy oraz witaminy.

Można go stosować w celu poprawy wyników w pracy i w nauce, wzmocnienia zdolności koncentracji, w przypadku zmęczenia, znużenia lub długotrwałego, podwyższonego wysiłku fizycznego lub umysłowego. Wspomaga więc utrzymanie odpowiedniej wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi trudny okres w swoim życiu, pełnego napięcia umysłowego lub wzmożonego wysiłku fizycznego. Nie bez znaczenia jest fakt, że w Chinach roślina ta określana jest mianem „korzenia życia”

Skład 1 tabletki:

  • Żeń-szeń koreański – 500mg

UWAGA!
Nie zaleca się stosowania żeń-szenia w przypadku nadciśnienia tętniczego krwi lub innych chorób układu sercowo-naczyniowego.
• Z powodu działania adaptogennego, przyjmowanie żeń-szenia zaleca się przez okres nie dłuższy niż 6 tygodni.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz