Modelujemy sylwetkę z CR-X cream

Współczesny tryb życia cechuje nieregularne spożywanie posiłków, jedzenie w pośpiechu, z przewagą żywności wysoko przetworzonej, zawierającej dużo „pustych kalorii”, jak również zbyt mała aktywność fizyczna. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób ma problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, a wiele pań próbuje walczyć z cellulitem.

Co warto wiedzieć o „skórce pomarańczowej”?

Wbrew powszechnej opinii, charakterystyczna skórka pomarańczowa, tj. cellulit nie dotyczy wyłącznie kobiet. Objawy cellulitu coraz częściej pojawiają się u mężczyzn, a także u bardzo małych dzieci. Cellulit składa się przede wszystkim z produktów ubocznych przemiany materii, nagromadzonych w tkance łącznej skóry, co przyciąga z przyległych tkanek kolejne ilości wody. Te zmagazynowane substancje powodują

obrzęk, powierzchnia skóry staje się nierówna, podobnie jak skórka pomarańczy.

Jak rozróżnić zwykły tłuszcz od cellulitu?

Można to zaobserwować gołym okiem. Tkanka tłuszczowa jest gładka, skóra nie tworzy na niej wypukłości. W przypadku cellulitu partie tłuszczu poprzerastane są włókniejącą tkanką łączną, co daje wrażenie pofałdowania. W wyniku utrudnionego krążenia spowalnia się metabolizm – skóra z cellulitem wydaje się chłodniejsza w dotyku.

Jak odzyskać piękną figurę?

Ograniczenie ilości spożywanych kalorii to skuteczny sposób pozbycia się zbędnych kilogramów, jednak nie wszyscy są w stanie utrzymać taki reżim. Zastanawiasz się, jak odzyskać piękną figurę? Twój organizm potrzebuje wsparcia! Chcąc skutecznie pozbyć się cellulitu, zastosuj te metody, które przyspieszą metabolizm i krążenie, a także usuwanie produktów ubocznych z organizmu. Wspaniałą pomoc w walce z tym problemem może stanowić C-Rx Cream, którego odpowiednio dobrane składniki mogą z dobrym efektem uzupełnić kuracje antycellulitowe.

Aktywne składniki C-Rx Cream

Ekstrakty z rozmarynu oraz z imbiru pobudzają krążenie krwi, przez co wspomagają usuwanie nagromadzonych produktów ubocznych oraz przyspieszają dostarczanie komórkom składników odżywczych i tlenu.

Ekstrakty z rokitnika zwyczajnego i pierwiosnka lekarskiego wykazują właściwości odżywcze. Bisabolol oraz D-pantenol (prowitamina B5) posiadają właściwości regenerujące, kojące, przeciwzapalne.

Zielona herbata i witamina E to wspaniałe antyoksydanty, wspierające ochronę skóry przed wolnymi rodnikami.
Dimetikon – wygładza skórę, przeciwdziała jej nadmiernemu wysuszaniu.

Krem stosuj dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Dokładnie wcieraj go w miejsca objęte cellulitem, przez co zwiększa się jego wchłanianie przez skórę. Uzyskane efekty będą bardziej widoczne, jeśli przed zastosowaniem kremu skorzystamy np. z naprzemiennego prysznica (ciepły i zimny), gąbki. Jak każdy sukces, walka z cellulitem wymaga determinacji i uporu. Jeśli nawet prowadzimy odpowiedni styl życia i stosujemy kremy zewnętrzne, proces eliminacji cellulitu może trwać 3-6 miesięcy. Ponadto, nie powinniśmy zapominać, że jeśli mamy skłonność do cellulitu, należy powtarzać kuracje zapobiegające tej przypadłości.

 

Źródło: CaliNews, styczeń 2008